Festivaly

Na festivalu Rock for People jsme oddali první zamilované! Na Náměstí lásky zrealizujeme během léta další desítky svateb

13.06. 2024

Kofola pokračuje ve své misi inspirovat páry, aby spolu trávily více společného času. Letos zamilované navíc vyzývá ke vzájemným dotykům! Na letních festivaly v Česku a na Slovensku připravila jedinečnou zónu – Náměstí lásky, kde proběhnou nejen reálné svatby, ale i živé diskuze, taneční a další kulturní vystoupení s umělci, které téma lásky a mezilidských vztahu spojuje. První taková zóna vznikla na Rock for People, další se objeví na festivalech Colours of Ostrava, Pohoda a Grape.

Na festivalu Rock for People jsme oddali první zamilované! Na Náměstí lásky zrealizujeme během léta další desítky svateb

Chcete slyšet zajímavé diskuze od známého dua Ester Geislerové a Honzy Vojtka pod názvem Terapie sdílením? Nebo kázání o lásce od slovenské popularizační dvojice Sexuálná výchova. Tak vyrazte do Kofola zóny na Rock for People! Kromě netradičních zážitků si zde můžete najít letní lásku, naučit se tance od účastníků Star Dance, zažít skutečné festivalové svatby nebo osobně absolvovat slib zamilovanosti.

„Na Rock for People jsme vytvořili prostor pro všechny, kteří jsou zamilovaní a chtějí o svou lásku pečovat, nebo ji teprve hledají. Náměstí lásky je otevřeným prostorem, který nemá žádná pódia. Chceme s umělci a odborníky být co nejblíže lidem, a zároveň i je dát dohromady. Pozvali jsme specialisty, psychology, podcastery, slamery, kteří budou vytvářet zajímavý a pestrý program. Pro ty odvážnější budeme mit tančírnu, protože tanec je plný dotyků, které lásku posilují,” vysvětluje Eva Stejskalová, brand manažerka značky Kofola.


Pro ty stydlivější a spontánnější chystá originální Kofola v noci tzv. Láskyplnou afterku, kde bude možné poznat polovičku při hudbě. Pro ty, co lásku ještě nemají, pak Kofola ve spolupráci TV Óčko připraví na letních festivalech Láskyplnou seznamku. „Nad krýglem čepované, se střízlivou hlavou mají všichni šanci najít lásku svého života nebo, kdo ví, třeba jen tu festivalovou... Rychlo randem účastníky provede na Colours of Ostrava moderátorka Barbora Hači, na festivalech Pohoda a Grape pak Dianka Fabiánová,” doplňuje Eva Stejskalová.


Nejdivočejším a nejsilnějším způsobem, jak si vyznat opravdovou lásku, je pak festivalová svatba. První páry se už vzaly na Náměstí lásky na festivalu Rock for People, další budou následovat. „Víc než 20 právoplatných svateb chystáme na Colours of Ostrava, Pohodě a Grapu. Jsme rádi, že se našlo tolik zamilovaných, kteří se rozhodli svěřit nám do rukou tak důležitý den. Chceme zbourat bublinu, že nevěsta musí být v bílém a všechno musí být dokonalé. Nemusí. Naším cílem je, aby tento jedinečný moment byl jen o těch dvou a jejich nejmilovanějších, aby si to užili bez starostí a stresu. Proto jsme se rozhodli pro páry, které s námi sdíleli jejich silný příběh, zorganizovat svatbu po všech stránkách – od matriky až po hostinu,” uzavírá Eva Stejskalová.


Přímo na Náměstí lásky na každém ze zmíněných festivalů se pak mohou hlásit o neoficiální obřad i další zájemci. Všude vznikne pořadník, díky kterému budou moci páry prožít jedinečný a neotřelý zážitek “nanečisto”. Platnost každé takové svatby skončí s poslední písní festivalu. Vloni takto Kofola oddala kolem 80 párů.


Letní festivalové Náměstí lásky je součástí dlouhodobé komunikační kampaně Kofoly, která se snaží posilovat vztahy ve společnosti. Zatímco loni se tradiční československá značka zaměřila na kvalitní trávení společného času a zavedla tzv. Láskyplný páteček, letos vyzývá páry k dotykům. Podle statistik věnujeme totiž 2600 dotyků denně v průměru mobilům místo toho, abychom pohlazením nebo polibkem potěšili někoho blízkého. A to je podle Kofoly zjištění, které stojí za to změnit.