Značky

Letošní rok slaví naše značky celou řadu jubileí!

26.03. 2024

Víte, které naše značky slaví kulatiny? Tento rok je pro spoustu z nich významným milníkem. Pojďte se s námi vydat na výlet do historie plný výjimečných příběhů našich značek.

Letošní rok slaví naše značky celou řadu jubileí!

Prvním letošním jubilantem je LEROS, který přináší bylinnou moudrost a harmonii už od roku 1954. Letos to bude 70 let, co úspěšně zpracováváme byliny pro výrobu čistě přírodních bylinných čajů, kosmetiky, sirupů a dalších produktů. Ročně nám pod rukama projde přibližně 400 tun bylin. Navíc se naše výrobky pyšní nejvyšší farmaceutickou kvalitou, což je v oblasti čajů na trhu vzácný standard. Více se dočtete na webu www.leros.cz

Kulatiny letos slaví i Vinea, která poprvé v roce 1974 představila svou jedinečnou chuť s vysokým podílem hroznové šťávy (až 10 procent) a originální spojení s bezem černým. O její historii se dozvíte na stránkách www.vinea.cz. K oslavě svých 50. narozenin si Vinea nadělila nový design, který kombinuje tradici s inovací, aby oslovila jak stálé zákazníky, tak i mladší generaci.

O 25 let později, v roce 1999, se pod značkou Kofola zrodily sirupy Jupí. Nabízejí originální recepturu s využitím nejnovějších technologií při výrobě. Nabídka příchutí je široká, a za poslední roky jsme uvedli na trh celou řadu variant. Aktuální nabídka se skládá z tradičních hustých sirupů, oblíbeného Ice Tea a novinky Jupí Imunita. Podívejte se na web www.jupisirupy.com

V neposlední řadě přejeme vše nejlepší k 20. narozeninám oblíbené vodě Rajec, jejíž příběh se začal psát v roce 2004 v Rajecké dolině. Naše pramenitá voda zaujala veřejnost úspěšnou reklamní kampaní podtrhující její přírodní původ. Samotná Rajecká dolina prospívá hlavně díky vlastním včelím úlům a pěstování bylinek na políčkách v divoce rostoucí přírodě. Pro zachování přirozeného fungování přírody má údolí od roku 2020 certifikaci BIO lokality pro volný sběr bylin. Právě ty se stávají duší ochucených vod Rajec Bylinka. V oblasti navíc pod křídly neziskové organizace Kvapka Rajeckej doliny aktivně pracujeme na revitalizaci krajiny a realizaci opatření, které pomáhají zadržovat zásoby vody v krajině. O tom, co vše v Rajecké Dolině podnikáme, se dočtete na www.rajec.com.

Kofola zkrátka není jen Kofola. Opečováváme množství krásných, tradičních značek s historií, kterou stojí za to si připomínat.